مقالات اموزشی

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Pointnext از وسعت و عمق تخصص فنی و نوآوری ما برای کمک به تسریع تحول دیجیتال استفاده می کند. مجموعه ای جامع که شامل خدمات مشاوره ای، حرفه ای و عملیاتی است برای کمک به تکامل و رشد امروز و آینده طراحی شده است.

HP DL380 Gen10

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Datacenter Care یک راه حل پشتیبانی عملیاتی مناسب ارائه می دهد که بر اساس تحویل های اصلی ساخته شده است. این شامل پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تیمی از کارشناسان برای کمک به شخصی‌سازی محصولات تحویلی و به اشتراک‌گذاری بهترین شیوه‌ها، و همچنین بلوک‌های سازنده اختیاری برای رفع نیازهای خاص فناوری اطلاعات و کسب‌وکار است.
HPE Flexible Capacity یک مدل مصرف جدید برای مدیریت ظرفیت درخواستی است که چابکی و اقتصادی ابر عمومی را با امنیت و عملکرد فناوری اطلاعات داخلی ترکیب می‌کند.
HPE Foundation Care در مواقعی که مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری وجود دارد کمک می کند و چندین سطح پاسخ وابسته به نیازهای فناوری اطلاعات و کسب و کار را ارائه می دهد.

HP DL380 Gen10

hpe dl380 gen10

HPE Pointnext DL380 Gen10

HPE Proactive Care مجموعه‌ای یکپارچه از پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شامل تجربه تماس پیشرفته با مدیریت پرونده از شروع تا پایان است که به حل سریع حوادث کمک می‌کند و فناوری اطلاعات را قابل اعتماد و پایدار نگه می‌دارد.

HPE Pointnext DL380 Gen10

خدمات مشاوره ای مشخصات سرور hpe dl380 gen10 شامل طراحی، استراتژی، نقشه راه و سایر خدمات برای کمک به فعال کردن سفر تحول دیجیتال، تنظیم شده با نیازهای فناوری اطلاعات و کسب و کار است. خدمات مشاوره به مشتریان در سفر به فناوری اطلاعات ترکیبی، داده های بزرگ و لبه هوشمند کمک می کند.

خدمات حرفه ای به ادغام راه حل جدید با مدیریت پروژه، نصب و راه اندازی، خدمات جابجایی و موارد دیگر کمک می کند. ما به کاهش ریسک برای کسب و کار کمک می کنیم تا زمانی که فناوری جدید در محیط IT موجود ادغام می شود، وقفه ای ایجاد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *