در باره ما بیشتر بدانید:

شرکت دایان شبکه ایرانیان

در راستای تحقق برنامه های استراتژیک توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و توسعه صنعت IT کشور

و با بهره گیری از کارشناسان و مهندسین جوان و کارآزموده در زمینه های تخصصی فروش سرور، شبکه و زیرساختهای مورد نیاز علوم و فناوری مرتبط با IT

وهمینطور استفاده از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با برندهای معروف و خوش نام در ایران، با باور و رویکرد مشتری محوری و با تعهد و همکاری مدیران و کارکنان

بخش های مختلف مهندسی فروش، فنی مهندسی سخت افزار و نرم افزار، خدمات و پشتیبانی پس از فروش در سال ۱۳۹۷ تاسیس گردید و در حال توسعه و ارتقاء کیفیت خدمات مهندسی و بازرگانی خود می باشد.

دایان شبکه ایرانیان فعالیت خود را با عرضه سرورها و تجهیزات قدرتمند اچ پی آغاز نموده و در حال حــاضر دارای یکی از کـامل ترین مجموعه تجهیزات و سرورها و لوازم جانبی اورجینـال اچ پی می باشد.

همچنین توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خشنودی مشتریان ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده.

رویه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت، بصورت منطقه ای در سطح کشور آماده خدمات رسانی بوده تا همچنان پیشگام ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود باشد.

در باره ما بیشتر بدانید:

در باره ما بیشتر بدانید:

در انتها امید است این شرکت با بهره مندی از فن آوری های روز دنیا و به کارگیری از سخت افزار های قدرتمند، اورجینال و برندهای مطرح دنیا سهمی هر چند کوچک در ارتقای سطح انفورماتیکی کشور داشته باشد.